GADŻETY REKLAMOWE 2024

Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe – sprawdzonym sposobem na budowanie długotrwałych relacji z klientami oraz kontrahentami.

gadżety reklamowe

Zobacz nasze katalogi

Szukasz trafionego gadżetu? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi katalogami.

Katalog gadżetów reklamowych

BLUE COLLECTION

Katalog gadżetów reklamowych

ROYAL DESIGN

Katalog gadżetów reklamowych

ANDA

Katalog gadżetów reklamowych

MORE THAN GIFTS

Katalog gadżetów reklamowych

VOYAGER

Powyżej przedstawiamy najbardziej uznane katalogi gadżetów reklamowych.

Szeroki wybór oryginalnych gadżetów dla pracowników i klientów Twojej firmy.
Długopisy reklamowe, breloki, butelki, termosy, kubki termiczne, upominki, wyposażenie domu i biura, gadżety turystyczne, gadżety elektroniczne, pamięci USB.

Napisz do nas i zamów: sklep@grawerownia.com

Masz pytania? Napisz: sklep@grawerownia.com

Gadżety reklamowe

Skuteczny gadżet reklamowy to taki, który jest dobrze przemyślany i dobrany pod charakter biznesu z uwzględnieniem charakterystyki swoich klientów oraz kontrahentów. Powinien być również sprawny i praktyczny, tak aby obdarowana osoba mogła z niego swobodnie korzystać lub do niego wracać. Przy wyborze odpowiedniego gadżetu reklamowego nie wystarczy zamówić popularny przedmiot, należy zastanowić się, który gadżet sprawdzi się w naszej branży i jednocześnie będzie funkcjonalny dla naszych klientów. Nasza firma Grawerownia.com oferuje wysokiej jakości gadżety reklamowe dla firm działających we wszystkich branżach. Dla ułatwienia szukania, wszystkie gadżety podzielone zostały kategoriami, ponadto proponujemy indywvidualne doradztwo z uwzględnieniem gałęzi biznesu. Na podstawie tych informacji, dobierzemy odpowiednie gadżety firmowe, które będą na lata budowały wizerunek Państwa firmy.

Gadżety reklamowe

Skuteczny gadżet reklamowy to taki, który jest dobrze przemyślany i dobrany pod charakter biznesu z uwzględnieniem charakterystyki swoich klientów oraz kontrahentów. Powinien być również sprawny i praktyczny, tak aby obdarowana osoba mogła z niego swobodnie korzystać lub do niego wracać. Przy wyborze odpowiedniego gadżetu reklamowego nie wystarczy zamówić popularny przedmiot, należy zastanowić się, który gadżet sprawdzi się w naszej branży i jednocześnie będzie funkcjonalny dla naszych klientów. Nasza firma Grawerownia.com oferuje wysokiej jakości gadżety reklamowe dla firm działających we wszystkich branżach. Dla ułatwienia szukania, wszystkie gadżety podzielone zostały kategoriami, ponadto proponujemy indywidualne doradztwo z uwzględnieniem gałęzi biznesu. Na podstawie tych informacji, dobierzemy odpowiednie gadżety firmowe, które będą na lata budowały wizerunek Państwa firmy.

Napisz do nas i zamów: sklep@grawerownia.com

Masz pytania? Napisz: sklep@grawerownia.com

Powszechność gadżetów reklamowych sprawiła, że każda firma inwestuje w tę formę budowania wizerunku – i bardzo słusznie. Jest to atrakcyjna forma promocji, która stosowana jest niemal wszędzie, od imprez masowych aż po spotkania biznesowe. Ze względu na charakter osoby obdarowywanej należy uwzględnić jaki rodzaj gadżetu wybierzemy. Inaczej postąpimy z klientem, który pojawia się u nas pierwszy raz, a inaczej z klientem kluczowym. Upominki reklamowe traktowane są jako namiastka tego, co czeka potencjalnych klientów przy współpracy z naszą firmą, dlatego warto dobrze zastanowić się nad wyborem akcesoria, który będzie wykonany z wysokiej jakości materiału oraz przyczyni się do promocji marki na rynku.

Upominki reklamowe dla klientów

Charakteryzują się nie tylko funkcjonalnością, ale dobierane są z uwzględnieniem codziennego styku z produktem. Firmy najczęściej decydują się na długopisy, smycz czy notesy z widocznym logo. Jest to doskonały wybór, dzięki któremu klient będzie utrwalał w pamięci obraz naszej firmy, a niezawodne gadżety tylko utwierdzą go w tym przekonaniu. Jeżeli biznes, który prowadzimy jest związany z elektroniką warto zastanowić się nad wyborem powerbanka lub akcesorium do telefonu. Powodzeniem cieszy się także odzież, a konkretniej koszulki w branży motoryzacyjnej. Dla fryzjerów świetny gadżet promocyjny to małe, ekologiczne, szklane lub plastikowe butelki zawierające próbki kosmetyków. Jak widzicie – każda gałąź biznesu powinna indywidualnie dobierać rodzaje gadżetów, tak aby trafiały do klientów i umacniały relacje.

Upominki reklamowe dla ważnych dla nas kontrahentów

Tego typu gadżety zalecamy dobierać indywidualnie pod każdego kontrahenta, wpłynie to zdecydowanie na prestiż przedsiębiorstwa i pogłębi relacje z klientami. Przeważnie są one nieco droższe w porównaniu do tradycyjnych gadżetów, takim gadżetem może być: powerbank o dużej pojemności, kalendarz książkowy, prestiżowe pióro. W zależności od prowadzonej działalności, w swojej ofercie posiadamy setki gadżetów, wykonanych z najwyższej jakości materiałów oraz dbałością o najmniejsze detale.

Opinie klientów

5/5
Bardzo zależało mi na czasie i tu go otrzymałem! Gadżety reklamowe wysokiej jakości oraz w błyskawicznym tempie dotarły do firmy!
Paweł

Dołącz do naszych zadowolonych klientów!

Gadżety reklamowe dla pracowników, klientów oraz kontrahentów:

5/5
Szeroki wybór produktów idealnie sprawdził się przy wyborze gadżetów dla naszych najważniejszych klientów. Dziękujemy Wam za doradztwo!
Karolina

Gadżet firmowy, a wizerunek firmy

Pierwszym krokiem do nawiązania współpracy mogą okazać się gadżety reklamowe, które znajdują się w siedzibie naszej firmy. Przeważnie są to długopisy reklamowe czy notes, które następnie wręczane są potencjalnemu klientowi. Gadżety reklamowe, które będą znajdowały się w firmie najlepiej spersonalizować o logo oraz w przypadku teczki lub notesu dane kontaktowe. Trwałe materiały i estetyka wykonanych produktów przyczynią się podświadomie do budowania pozytywnego skojarzenia z firmą, nigdy nie należy nastawiać się na ilość, lecz jakość oferowanych gadżetów reklamowych. Klient każdorazowo sięgając po niego, będzie utrwalał w pamięci pozytywny obraz naszej firmy, co przyczyni się do poprawy relacji.

Na rynku jest wiele sklepów, które oferują gadżety reklamowe z nadrukiem, posiadające różne metody znakowania. Wybór odpowiedniej metody znakowania logo firmy może przysporzyć wiele problemów, szczególnie osobom, które nie mają pojęcia jakie różnice są pomiędzy poszczególnymi technikami. Doskonale to rozumiemy i oferujemy pomoc merytoryczną jak i dobranie odpowiedniej techniki do wybranego gadżetu reklamowego, tak aby nadruk był trwały i odporny na ścieranie, przez co każdego dnia będzie pełnił swoją promocyjną funkcję.

Gadżety z nadrukiem - logo firmy

Dlaczego warto zainwestować w gadżety z nadrukiem? Z jednego prostego względu – podświadome budowanie świadomości marki w umyśle klienta. Nawet jeżeli są to długopisy lub teczka z stosunkowo niewielkim znakowaniem, to ich funkcjonalność zrobi robotę. Pamiętajcie, że gadżety reklamowe często utożsamiane są z samą firmą, jeżeli coś nie działa dobrze, to firma również nie będzie kojarzona pozytywnie. Warto mieć to na uwadze.

Masz pytania? Napisz: sklep@grawerownia.com

Gadżety promocyjne to najlepsza i zarazem najtańsza forma działań marketingowych, które może podjąć firma. Podsumujmy więc jakie zalety posiadają gadżety:

  • umożliwiają dotarcie do nowych klientów,
  • budują pozytywny wizerunek firmy,
  • przyczyniają się do budowania wartościowych relacji,
  • są skutecznym elementem działań marketingowych,
  • wpływają na lojalność klientów.

Aby odpowiednio dobrać gadżet reklamowy należy odpowiedzieć na kilka podstawowych pytań:

  • Dla kogo ma być? (charakterystyka grupy docelowej, kim są nasi klienci?)
  • Z jakiej okazji wręczamy? (gadżety reklamowe dla firmy, klienta, klienta kluczowego, pracowników, gadżety reklamowe związane ze świętami)
  • Jaką funkcję ma pełnić? (np. praktyczną, ozdobną)
  • Jaki budżet planujemy przeznaczyć?

Po uzyskaniu odpowiedzi na te cztery pytania możemy przejść do wyboru odpowiedniego gadżetu reklamowego, który spełni nasze oczekiwania i przyczyni się do promocji marki.

Co oferujemy?

Jako firma doskonale rozumiemy potrzebę inwestowania w gadżety reklamowe dla firm, które będą budowały ich pozytywny wizerunek . Dlatego na naszej stronie Grawerownia.com w zakładce gadżety reklamowe, możecie znaleźć trzy odnośniki:

Dzięki temu, że posiadamy dostęp do trzech różnych sklepów, możecie łatwo dobrać odpowiedni gadżet. W każdym sklepie zostały wyszczególnione popularne produkty, które pomagają naszym klientom dokonać wyboru. Ponadto każdy produkt posiada szczegółowe informacje oraz zdjęcie. W trybie podglądu można zobaczyć każdy detal i estetyczne wykonie gadżetu. Aby skorzystać z oferty wystarczy napisać do nas wiadomość z ilością oraz przedmiotami, które Państwa interesują. W razie jakichkolwiek problemów, każdego dnia jesteśmy dla Państwa dostępni.

Royal Design

W swoim asortymencie Royal Design posiada aż 18 kategorii artykułów reklamowych dla każdej możliwej branży z uwzględnieniem gadżetów ekologicznych, dla domu, dla dzieci czy do określonej kwoty. Szeroki asortyment pozwala na dokładniejszy wybór odpowiedniej oferty gadżetu dla biznesu oraz balansowanie budżetem. Klienci często wybierają produkty promocyjne, dlatego nie mogło zabraknąć ich w naszej ofercie.

Blue Collection

Blue Collection podobnie do Royal Design posiada szeroki asortyment gadżetów reklamowych, które mogą być spersonalizowane o logo. Do wyboru spośród wszystkich kategorii mają Państwo kubki, akcesoria ekologiczne, koszulki czy smycze.

Kolekcja Millenium

Gadżety w ofercie kolekcji Millenium to długopisy reklamowe, które również można spersonalizować o Państwa logo. Do wyboru mamy aż 18 kategorii długopisów, które zawierają informacje o dot. znakowania, wkładu oraz jak wygląda dostawa czy materiały, z których są wykonane.

Jakie są najnowsze trendy w odzieży reklamowej dla pracowników i jak je wykorzystać w swojej strategii marketingowej?

Jakie są najnowsze trendy w odzieży reklamowej dla pracowników i jak je wykorzystać w swojej strategii marketingowej?

Aby wygląd ubrań mógł być skuteczny, należy znać najnowsze trendy w odzieży reklamowej i umieć je wykorzystać w swojej strategii.

1 4 5 6

Napisz do nas i zamów: sklep@grawerownia.com

Masz pytania? Napisz: sklep@grawerownia.com

W oparciu o nasze doświadczenie proponujemy Państwu doradztwo w zakresie reklamy; opowiedz Nam o swoim biznesie, oczekiwaniach, klientach i budżecie, a my indywidualnie dobierzemy dla Ciebie niezbędne gadżety firmowe z logo, artykuły reklamowe z myślą o Twoich klientach oraz nadruki pasujące do konkretnego produktu. W swoich projektach stawiamy na estetykę oraz trwały materiał z jakiego wykonane są artykuły. Zbudujmy markę, której atutem będzie niezawodność oraz solidność!