Agencja reklamowa

Poznaj naszą ofertę dla firm:

Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe

Powerbanki, smycze, pendrive'y, długopisy... Gadżety reklamowe na każdą okazję!

agencja reklamowa - poligrafia

Poligrafia

Ulotki, katalogi, teczki, wizytówki, papier firmowy i wiele innych produktów do identyfikacji wizualnej!

Druk wielkoformatowy

Banery, flagi, roll-up'y,...Skuteczny druk wielkoformatowy na każdy event i reklamę!

Trofea sportowe

Puchary, medale, statuetki, trofea w różnych kształtach i do wielu dziedzin sportowych.

Kalendarze książkowe

Idealny organizer czasu i zadań w różnych formatach i kolorach, dopasowanych do preferencji!

odzież reklamowa

Odzież reklamowa i BHP

Kurtki, bluzy, t-shity, koszulki polo i inna odzież z logo Twojej firmy.

Nasza agencja reklamowa zajmuje się przede wszystkim projektowaniem i realizacją projektów reklamowych dla firm z różnych branż. Tworzymy kreatywne reklamy oraz kampanie dla marek z każdej strony Polski. Klientów traktujemy odrębnie tzn. nie powielamy tych samych elementów czy koncepcji wśród naszych klientów, jeżeli jakiś projekt nie zostanie wykorzystany, nie zostawiamy go dla innej osoby. Podejmując współpracę z naszą agencją, masz gwarancję, że nasz zespół całościowo wykona powierzone mu zadanie. Doświadczenie i zgrany zespół pozwala nam precyzyjnie dobrać rodzaj oraz jakość produktów reklamowych, która godnie będzie reprezentowała Twoją firmę.

Zobacz nasze katalogi

Royal Design

Szeroki asortyment gadżetów reklamowych do wyboru

Kolekcja Millenium

Szeroki asortyment długopisów reklamowych do wyboru

Blue Collection

Szeroki asortyment gadżetów reklamowych do wyboru

Czym zajmuje się agencja reklamowa?

Agencja reklamowa Grawerownia.com specjalizuje się w projektowaniu i realizacji gadżetów reklamowych, poligrafii czy druku wielkoformatowego dla wszystkich marek. Tworzymy nie tylko wielkopowierzchniowe formaty reklam, ale także zaopatrzysz się u nas w ulotki czy wizytówki dla swojej firmy. Naszą domeną jest kreatywne podejście do każdej branży i mnóstwo pomysłów realizacji zlecenia bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu. Nasi klienci zawsze dostają wizualizację projektu graficznego, a także wybór spośród kilku dostępnych projektów. Oprócz poligrafii, druku wielkoformatowego czy gadżetów w swoim asortymencie mamy także kalendarze książkowe, jak i odzież reklamową i BHP. Kompleksowo zadbamy o identyfikację wizualną firmy! Jeśli chcecie przeczytać więcej o gadżetach, a także jakie korzyści są z inwestycji w ten rodzaj reklamy, zapraszamy tutaj!

Jak możemy Ci pomóc?

Uważamy, że nie ma problemu, którego nie możemy rozwiązać. Stawiamy na proste ale jednocześnie skuteczne rozwiązania, do dyspozycji naszych klientów mamy m.in. gadżety reklamowedruk wielkoformatowy, poligrafię, kalendarze książkowe czy odzież reklamową i BHP. Kompleksowo zajmujemy się całą realizacją – projektowanie grafik przez zespół specjalistów oraz montaż czy w przypadku innych produktów – wysyłkę a czas. Skutecznie działamy i wdrażamy innowacyjne rozwiązania dla naszych klientów. Wiemy jak ważna jest reklama w marketingu, dlatego uważamy, że odpowiedni dobór słów, grafik, przedmiotów czy całej koncepcji strategicznej jest ważnym momentem. Przekaz reklamowy powinien odpowiednio kierować naszego odbiorcę na naszą markę, zaskakiwać i być oryginalny. 

Jeżeli szukasz odpowiedniej agencji reklamowej, która ujednolici Twój wizerunek offline i połączy je z działaniami online — to doskonale trafiłeś! Naszą ofertę działań online znajdziesz na tej stronie. Pamiętaj, że najważniejsze podczas projektowania jest spójność wizerunku!

Gadżety reklamowe

Oprócz reklam zewnętrznych specjalizujemy się także w gadżetach reklamowych. Dla większości z Was są to zwykłe długopisy, notesy, pendrive z logo firmy. Ale nie dla nas! Opowiedz nam o swojej firmie, klientach, kontrahentach, a my doradzimy, w co wyposażyć Twoje studio czy biuro w odpowiednie, skuteczne gadżety, które zagoszczą w codziennym życiu klientów. W końcu one także powodują, że utrwala się wizerunek firmy w umyśle klienta.

Gorące projekty

Gorące projekty – gorące terminy. Doskonale znamy tę sytuację kiedy nagle potrzebujemy kupić 500 szt. gadżetów reklamowych czy nowe oszyldowanie, bo stare niefortunnie spadło, czy pod wpływem czynników zewnętrznych już nie spełnia swojej funkcji. Najskuteczniejszym sposobem będzie kontakt telefoniczny, przedstaw czego oczekujesz, a my powiemy Ci ile dni potrzebujemy na całościową realizację. 

Napisz do nas: sklep@grawerownia.com

Masz pytania? Napisz: sklep@grawerownia.com

Gadżety reklamowe jako narzędzie budowania relacji

Skuteczny gadżet reklamowy to taki, który jest dobrze przemyślany i dobrany pod charakter biznesu z uwzględnieniem charakterystyki swoich klientów oraz kontrahentów. Powinien być również sprawny i praktyczny, tak aby obdarowana osoba mogła z niego swobodnie korzystać lub do niego wracać. Podczas wyboru produktu dajemy naszym klientom rady, które gadżety najlepiej sprawdzą się w ich branży i przyniosą wymierne korzyści w przyszłości. Tworzymy solidne produkty, ponieważ uważamy, że to jak wygląda gadżet oddziałuje na wyobrażenie konsumenta o marce.

Poligrafia

Nasza agencja reklamowa zajmuje się także poligrafią, czyli różnymi aspektami druku począwszy od projektu aż po ostateczną finalizację. Możemy przeprowadzić w całości wszelakie kampanie reklamowe, ponieważ zajmiemy się nie tylko opracowaniem strategii i grafik, ale także w skład naszych działań wchodzi projektowanie, druk i dystrybucja w całej Polsce. To co możemy zaoferować to; ulotki i ulotki składanekalendarzenotesypapier firmowypieczątkiteczkiplanerywizytówkidruk wielkoformatowy, trofea sportowe, systemy wystawiennicze, odzież reklamowa, gadżety reklamowe.

Opinie klientów

5/5
Kalendarze dotarły. W rzeczywistości są dużo ładniejsze niż projekty. Gratuluję i dziękuję bardzo.
Dagmara

Dołącz do naszych zadowolonych klientów!

Skontaktuj się z nami:

5/5
Współpraca z agencją reklamową przebiegła bardzo sprawnie. Spójne wizytówki i papier firmowy to strzał w dziesiątkę!
Piotr

Masz pytania? Napisz: sklep@grawerownia.com

Jak wygląda współpraca z naszą agencją reklamową?

Sam projekt jest dopiero połową sukcesu. Nasza agencja reklamowa doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nawet najlepiej wykonany projekt może osiąść na laurach, gdy wydrukowany zostanie na niewłaściwym materiale lub nieodpowiednio przygotujemy go do druku. W naszej agencji projektujemy grafikę uwzględniając wszystkie potrzeby klienta, a także nasze doświadczenie. Zawsze szukamy nowoczesnych rozwiązań, które zadowolą klienta. 

Kto powinien skorzystać z naszych usług?

Na rynku jest wiele agencji reklamowych, które oferują wsparcie na każdym etapie projektowania, kompleksowe działania z zakresu reklamy i nie dziwi nas to, że niektóre firmy nie wiedzą którą ofertę wybrać. Nasza kreatywna oferta skierowana jest do:

  • firm, które chcą zaopatrzyć się w gadżety reklamowe czy elementy reklamy zewnętrznej,

  • zmienić design dotychczas używanych szyldów,

  • profesjonalnie podejść do swoich klientów i kontrahentów przygotowując dla nich indywidualnie dobrane gadżety,

  • wyposażyć swoje biuro w kreatywne upominki reklamowe,

  • dostać graficzne rozwiązania dla ich biznesu jak wizytówki, standy, szyldy, ulotki,

  • zrealizować kampanię outdoorową marki,

  • zaopatrzyć się w odzież reklamową z logo marki,

  • wypromować swój produkt lub usługę offline,

    i wiele innych.

Napisz do nas i zamów: sklep@grawerownia.com

Masz pytania? Napisz: sklep@grawerownia.com

Nasze doświadczenie pozwoliło połączyć agencję reklamową, z agencją interaktywną dzięki czemu budujemy spójny wizerunek marek nie tylko na jednej płaszczyźnie, lecz całościowo. U nas zrealizujesz kampanię promocyjną produktów online, a także offline. Zaprojektujemy dla Ciebie logo i branding, a także wybierzemy odpowiednie media komunikacji, docierając trafnie do potencjalnych klientów.