FLAGI REKLAMOWE Z NADRUKIEM

Flagi reklamowe

Flagi reklamowe to efektywny i skuteczny element reklamy, który przyciągnie uwagę nawet tych osób, które zazwyczaj koło reklam przechodzą obojętnie.

flagi reklamowe

Zobacz nasze produkty

Oferta flag reklamowych

Flagi reklamowe

Zoom+ Edge

Flagi reklamowe

Zoom+ Feather

Flagi reklamowe

Zoom+ Quill

Flagi reklamowe

Shimmer

Podstawy flag reklamowych

podstawa flagi reklamowej zoom square base

Podstawa flagi reklamowej

Zoom Square Base

Podstawa flagi reklamowej

Zoom Standard Ground Spike

Podstawa flagi reklamowej

Zoom Large Water Base

podstawa flagi reklamowej zoom large cross base

Podstawa flagi reklamowej

Zoom Large Cross Base

Nasze realizacje

Flagi reklamowe

Flagi reklamowe z nadrukiem to nieodłączny element eventów, targów czy imprez masowych. Najczęściej przedstawiają one logo organizatorów, sponsorów ale także pełnią funkcję praktyczną jak oznaczanie startu czy mety wydarzenia. Używane są również jako element nawigacyjny miejsc organizacyjnych, które ułatwiają dotarcie na miejsce zainteresowanych klientów. Jak dbać o flagę reklamową aby długo nam służyła? Jaki rodzaj flagi oferuje Grawerownia.com?

Flaga reklamowa to efektywny i skuteczny element reklamy, który nawet przyciągnie uwagę osób, które zazwyczaj koło reklam przechodzą obojętnie. Wysokiej jakości produkty oferowane przez nas dobrze sprawdzą się jako ciekawa forma reklamy wykorzystywana przez przedsiębiorstwa. Decydując się na realizację w naszej siedzibie otrzymują Państwo kompleksowe doradztwo, projekt graficzny i gwarancję jakości wykonania produktów na najwyższym możliwym poziomie. Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie pozwala nam dobrać flagi reklamowe z nadrukiem, ich kształt oraz formę graficzną z uwzględnieniem charakteru firm i jej wizji.

Napisz do nas i zamów: sklep@grawerownia.com

Masz pytania? Napisz: sklep@grawerownia.com

Windery (tj. flagi) reklamowe mogą przybierać różnorodne kształty i wielkości. W zależności od przeznaczenia oraz ilości treści, dopasujemy odpowiednie flagi z nadrukiem do waszych potrzeb. Ale tak właściwie, jakie są zalety flagi, dlaczego warto inwestować akurat w ten rodzaj reklamy?

  • łatwa do transportu – flaga reklamowa dzięki swojej wielkości, a także masie nie powoduje problemów z przetransportowaniem jej z punktu A do punktu B. Składanie jest proste i intuicyjne, a opakowanie posiada uchwyt dzięki czemu łatwiej możesz ją przenieść. 

  • ich dynamiczny charakter (powiewianie) skutecznie przyciąga uwagę przechodniów,

  • mogą pełnić funkcję informacyjną i reklamową,

  • zastosowanie: możemy stosować je wewnątrz i na zewnątrz budynku,

  • różne rodzaje podstaw wykorzystywane do mocowania flag reklamowych,

  • nieograniczone możliwości personalizacji.

flagi reklamowe
flagi reklamowe

Dlaczego firmy decydują się na zakup flagi z nadrukiem?

Poza wyżej wymienionymi zaletami flagi reklamowe są wielofunkcyjne, mogą wskazywać miejsce firmy ale także jej ofertę w bardzo atrakcyjny sposób. Flagi umieszczane w budynkach, w których znajduje się wiele firm pozwalają odnaleźć konkretne drzwi lub salę konferencyjną. Inwestycja w dobrze wykonaną flagę oraz system to inwestycja w przyszłość, ponieważ z łatwością można później zmieniać grafikę, dowolnie modyfikować i zmieniać jej charakter. Jeśli na początku kupiliśmy flagi reklamowe z myślą o tym aby reklamować się na targach, wystarczy zmienić samą grafikę i z powodzeniem można wykorzystać je do innych celów promocyjno-wizerunkowych. 

Zastosowanie flag reklamowych na festynach, eventach i w mieście

W przypadku festynów i wydarzeń sportowych polecamy flagę Zoom+ Arch, która jest w kształcie łuku – dzięki czemu stanowi idealne wejście czy linię startu. Jeśli już jesteśmy przy wydarzeniach sportowych flagi reklamowe w naszej ofercie mogą być wykorzystane jako beach flagi oznaczające stoiska reklamowe. Proponujemy także zaopatrzyć się w windery z logo i umieścić na nich kluczowe informacje o firmie. Dzięki temu przechodni poznają nasze przedsiębiorstwo nawet na imprezach sportowych, które niekoniecznie związane są z naszą działalnością.

Klientom zainteresowanym reklamą w miastach zalecamy skorzystanie z oferty flag Mistral, które mocujemy na słupach w przestrzeni miejskiej. Niech nie zwiedzie was wysokość na jakiej mocowane są flagi reklamowe, nie przeszkadza ona w odczytywaniu czy zauważaniu takiej reklamy zewnętrznej. Nasze produkty reklamowe wykonywane są z nadrukiem tak aby każdy element flagi był czytelny i nawet na wysokości wzorowo się prezentował.

Flagi reklamowe używane są także w przypadku przedsiębiorstw, które swoją siedzibę mają w budynkach z innymi firmami. Taki produkt pozwala łatwo i szybko odnaleźć pokój należący do Was, dzięki temu klienci nie będą błądzić po budynku. Z drugiej strony wykonywaliśmy także projekty flag dla spotkań branżowych, szkół czy obiektów kultury. Wszechstronność flag reklamowych sprawia, że mogą być wykorzystywane wszędzie i na każdą okazję.

Opinie klientów

5/5
Od kilku miesięcy współpracuję z Grawerownia.com, dzięki pomysłowości firmy flagi mogę wykorzystać na każdą okazję!
Karol

Dołącz do naszych zadowolonych klientów!

Katalog wszystkich oferowanych flag reklamowych dla klientów:

5/5
Kompleksowa opieka klienta i szeroki wybór produktów zdecydowanie na plus. Jednak najważniejszy dla mnie był efekt końcowy. Wysokiej jakości flagi spełniły swoje zadanie.
Zuzanna

Jak dbać o flagę reklamową?

  1. Umiejscowienie flagi

Przed rozpoczęciem zamówień flag reklamowych, zastanów się w jakich miejscach Twoja flaga będzie eksponowana. Należy przede wszystkim uwzględnić czas na pełnym słońcu, promienie słoneczne powodują blaknięcie wydruku, a im więcej czasu flaga będzie wystawiona na jego promieniowanie tym krócej nam posłuży. 

  1. Czas wystawiania flagi na zewnątrz oraz warunki atmosferyczne

Średnia żywotność flagi to od 6 do 8 miesięcy. Aby produkt mógł posłużyć nam przez więcej miesięcy należy odpowiednio o niego zadbać. W czasie kiedy flaga nie wymaga stania na zewnątrz warto schować ją i zakonserwować. Podczas opadów deszczu warto zdjąć ją, ponieważ mokry materiał w połączeniu z silnym wiatrem może uszkodzić maszt.

  1. Chowanie flagi

Przed schowaniem flagi warto najpierw wyprać ją i dokładnie wysuszyć. Flagi można prac w zwykłej pralce w temperaturze 30 stopni. Dzięki temu mamy pewność, że flaga jest nadal nienagannie czysta i gotowa do dalszej ekspozycji. 

Napisz do nas i zamów: sklep@grawerownia.com

Masz pytania? Napisz: sklep@grawerownia.com

flagi reklamowe

Chcąc zadbać o dobre oznaczenie firmy ale także o promocję warto postawić na flagi reklamowe, które tworzymy w różnych kształtach i rozmiarach. Dzięki doświadczeniu uzyskujemy windery/beach flagi najwyższej jakości, ponieważ wiemy na co najbardziej zwracać uwagę podczas etapu projektowania i produkcji produktów. Największą zaletą jest ich lekka konstrukcja oraz unikalny charakter, który dobrze wykorzystany sprawi, że reklama wyróżni się spośród konkurencji. Flagi reklamowe to inwestycja w skuteczną i długą promocję wizerunkową firmy.