Gotowy zestaw upominkowy

Gotowy zestaw upominkowy

Szukasz prezentu dla swoich klientów, który jednocześnie będzie wygodny, elegancki i bezproblemowy? Oto gotowy zestaw upominkowy, który rozwiązuje wszystkie Twoje potrzeby! Zamiast tracić czas na dobór osobnych elementów i ich pakowanie, nasz gotowy zestaw oferuje kompletny pakiet upominkowy, który zachwyci Twoich klientów od razu. Sprawdź nasze nowości!

Jakie zalety wynikają z kupna gotowego zestawu upominkowego?

  • Gotowe zestawy upominkowe eliminują konieczność spędzania czasu na poszukiwaniu odpowiednich prezentów, niekiedy zamawiania ich z różnych stron i pakowaniu. Wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się już w jednym eleganckim opakowaniu.
  • Mimo że kupujesz gotowy zestaw, wciąż możesz dodać do nich spersonalizowany przekaz, w formie na przykład dedykacji lub podziękowania. Jest to doskonały sposób na pokazanie klientom, że ich lojalność i wsparcie są dla Ciebie ważne.
  • Nasze zestawy upominkowe są starannie zaprojektowane, aby prezentować się elegancko. Dzięki temu Twój gest docenią nie tylko klienci, ale również partnerzy biznesowi.

Gotowy zestaw upominkowy dla każdej branży

Gotowy zestaw upominkowy Home, mix

Pierwszy z proponowanych przez nas nowych gotowych zestawów upominkowych jest z kategorii do domu. Za 81,90 zł w pudełku znajdują się 3 świecie zapachowe (wanilia, kawa i ocean), uniwersalny zestaw do kąpieli, a także dość nietypowy element – głośnik bezprzewodowy. 

Sprawdź zestaw

gotowy zestaw upominkowy R00013_99

Gotowy zestaw upominkowy Fitness, mix

Dla fanów zdrowego trybu życia także coś znajdziemy! Ten zestaw składa się ze skakanki, taśmy oporowej, szklanej, pojemnej butelki 440 ml oraz ręcznika sportowego. W super cenie, bo za jedynie 103,90 zł mamy wszystkie ważne produkty!

Sprawdź zestaw

gotowy zestaw upominkowy R00014_99

Gotowy zestaw upominkowy Denver, czarny

Dla fanów klasyki proponujemy gotowy zestaw upominkowy Denver, w którym znajdziemy 3 produkty codziennego użytku. Są to: pamięć USB 64Gb, notes 80 kartek w linie oraz długopis. Notes jest o tyle dobrym produktem, że jego twardą oprawę możemy zamienić w podstawkę pod telefon. Jest to świetny zestaw, który z pewnością Twoi klienci będą używać!

Sprawdź zestaw

gotowy zestaw upominkowy R02324_02_k

Jaki zestaw wybrać?

Powyższe zestawy należą do naszych nowości, jednakże w swojej ofercie posiadamy też inne zestawy upominkowe, które doskonale sprawdzą się w Twojej branży! Jeżeli masz problem z wyborem odpowiedniego produktu, skontaktuj się z nami, wspólnie dobierzemy odpowiedni gotowy zestaw upominkowy dla Twoich klientów, pracowników czy kontrahentów!

Katalog gadżetów reklamowych

BLUE COLLECTION

Katalog gadżetów reklamowych

ROYAL DESIGN

Katalog gadżetów reklamowych

ANDA

Katalog gadżetów reklamowych

MORE THAN GIFTS

Katalog gadżetów reklamowych

VOYAGER

Nie wiesz na jaki zestaw się zdecydować? Napisz do nas!