KALENDARZE KSIĄŻKOWE

Kalendarze książkowe
dla firm

Kalendarze książkowe 2023 – poznaj naszą kolekcję kalendarzy
z możliwością personalizacji grawerem.

Darmowa dostawa

powyżej 1500 zł netto

Duży wybór

Szeroki asortyment kalendarzy do wyboru

Grawerowanie

Grawer z logo Twojej firmy (od 20 sztuk kalendarzy)

Personalizacja

Imię i nazwisko na kaledandarzu
(od 20 sztuk kalendarzy)

Kalendarze książkowe dla firm

Szukasz kalendarzy książkowych dla siebie lub swojej firmy? Świetnie trafiłeś! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kalendarzy książkowych. Posiadamy szeroki wybór modeli kalendarzy z możliwością wygrawerowania logo, tekstu lub innej grafiki. Przy większych zamówieniach oferujemy atrakcyjne rabaty! Mamy dla Państwa kalendarze książkowe w formatach A5, B5, A4, a także notesy A5. Kalendarze A5 i B5 oferujemy w układzie dziennym, zaś A4 w układzie tygodniowym.

Napisz do nas i zamów: sklep@grawerownia.com

Masz pytania? Napisz: sklep@grawerownia.com

Kalendarz, narzędzie
organizacji czasu

Obecne czasy charakteryzuje pośpiech, ciągła bieganina i ogromna liczba informacji, które trzeba zapamiętać. Praca, spotkania, zakupy, zajęcia dodatkowe dzieci… W takim natłoku zadań można się pogubić. Idealnym rozwiązaniem jest planowanie i zapisywanie wszelkich spotkań oraz ważnych informacji. Miejscem przeznaczonym na tego typu notatki są kalendarze książkowe . 

Kalendarze książkowe stanowią idealne narzędzie, które pomaga ogarnąć rzeczywistość, dzięki czemu unikamy niepotrzebnego stresu. Wystarczy jedno spojrzenie i wszystko staje się jasne. Dobra organizacja pomaga zaoszczędzić czas i pieniądze. Życie staje się bardziej zorganizowane.

Opinie klientów

5/5
Kalendarze dotarły. W rzeczywistości są dużo ładniejsze niż projekty. Gratuluję i dziękuję bardzo.
Dagmara

Dołącz do naszych zadowolonych klientów!

Kalendarze książkowe dla firm, zobacz nasz katalog kalendarzy:

5/5
Na 8 firm do których wysłałam pierwszego maila z zapytaniem o wykonanie tylko Wasza napisała, że DA SIĘ TO ZROBIĆ. BRAWO! Profesjonalna i rzetelna firma.
Agnieszka

Grawerownia.com

Nasza firma zajmuje się dystrybucją kalendarzy książkowych w formatach A5, B5, A4, a także notesów A5. Kalendarze A5 i B5 to kalendarze dzienne, natomiast kalendarze tygodniowe produkujemy w formacie A4. Wszystkie zostały wykonane z największą precyzją i dbaniem o detale oraz możliwością zaprojektowania indywidualnego znakowania okładki.

Co wyróżnia nasze produkty?

Jako dystrybutor kalendarzy książkowych staramy się wyróżnić na rynku przede wszystkim jakością naszych produktów. Stawiamy na najlepsze materiały, korzystamy z profesjonalnych grawerek laserowych, zatrudniamy najlepszych grafików. Dzięki temu możemy pochwalić się produktem z najwyższej półki. 

Nasi klienci to głównie firmy. Zlecają nam wykonanie kalendarzy książkowych, których okładki wyeksponują logo firmy lub dane pracownika. Również środek kalendarza może zawierać reklamę Państwa firmy dzięki indywidualnie zaprojektowanej wklejce lub tasiemce firmowej. W chwili obecnej posiadamy aż 76 modeli kalendarzy z możliwością zaprojektowania indywidualnie znakowanej okładki poprzez wygrawerowanie logo firmy, tekstu lub innej grafiki. Znakowanie kalendarzy swoim logiem lub innym znakiem firmowym jest świetnym sposobem, aby Państwa firma zapadła w pamięci klientom i kontrahentom.

Personalizacja kalendarzy książkowych

Nasze kalendarze książkowe można personalizować wedle uznania. Dzięki grawerowaniu laserowemu naszych produktów możemy uzyskać efekt podobny do tłoczenia na gorąco. Specjalnie dobrana termoprzebarwialna okładzina kalendarzy książkowych pozwala na uzyskanie bardzo dobrych efektów wizualnych przy jednocześnie dużej dokładności. Zaletą tej metody jest możliwość wygrawerowania logo lub innych znaków firmowych w najwyższej jakości. Kalendarz książkowy z wyraźnie widocznym logo to świetna reklama firmy.

Kolejną zaletą spersonalizowanych kalendarzy książkowych jest możliwość umieszczenia w nich wklejki reklamowej. Stanowi to doskonały sposób na przekazanie dodatkowych informacji o firmie. Umieszcza się je zazwyczaj na początku lub na końcu kalendarza. Mogą one zawierać zdjęcia lub grafiki oraz wartościowe informacje o naszej firmie, które chcemy przekazać dalej. Na przykład, może to być adres firmy, godziny pracy, obecność na rynku czy po prostu misja firmy i hasło reklamowe. Dzięki temu promocja firmy nie ogranicza się do samej okładki z widocznym logo. Kalendarz z wklejką reklamową pozwala na przekazanie znacznie większej ilości cennych informacji.

Jeszcze innym sposobem na personalizację kalendarzy jest zaprojektowanie indywidualnej tasiemki. W takim przypadku nasi klienci najczęściej wybierają tasiemkę z logo lub nazwą firmy, zawierającą adres strony internetowej lub hasło reklamowe. Kalendarz z tak spersonalizowaną tasiemką jest nie tylko funkcjonalny, jest także znakomitą reklamą firmy.

Wszystkie wyżej wymienione możliwości sprawiają, że tworzymy unikalny kalendarz z wyjątkowym wnętrzem. Kalendarz książkowy, który stanowi wizytówkę firmy, dodaje jej prestiżu i stanowi dodatkową reklamę naszej firmy

Napisz do nas i zamów: sklep@grawerownia.com

Masz pytania? Napisz: sklep@grawerownia.com

Podobnie jak kalendarze firmowe, tak i kalendarze indywidualne można spersonalizować. Dzięki możliwości grawerowania imienia i nazwiska oraz wyjątkowej dedykacji kalendarze te idealnie sprawdzą się jako niepowtarzalny pomysł na prezent. Taki kalendarz to nie tylko widoczne dane osobowe. Wybierając spośród 76 modeli kalendarzy możemy dopasować jego zawartość do potrzeb użytkownika. Możemy zdecydować, czy zamawiany kalendarz książkowy będzie posiadał kolorową zakładkę lub gumkę na długopis. Dzięki temu możemy zaprojektować kalendarz, który w spełni wymagania przyszłego właściciela.