Gadżety na Dzień Babci i Dziadka 2024

Gadżety na Dzień Babci i Dziadka 2024

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święto, pełne ciepła i rodzinnej atmosfery, nie dziwi nas fakt, że postanowiłeś zorganizować z tej okazji wydarzenie! Zobacz jakie gadżety możesz wręczyć, które będą praktyczne i jednocześnie miło kojarzone z Twoją firmą i samym wydarzeniem.

Co praktycznego wybrać na Dzień Babci i Dziadka?

Niektórzy mogą zastanawiać się nad wyborem odpowiedniego podarunku w ten dzień, inni postawią na klasykę — powerbank, długopis, notes. Ale pamiętaj, że takie prezenty należy dokładnie przemyśleć! Co radzimy? Przeglądając nasz katalog gadżetów reklamowych, natrafiliśmy na kilka naprawdę dobrych pozycji, które są idealne jako prezent na Dzień Babci i Dziadka:

Gadżety na Dzień Babci i Dziadka 2024
Gadżety na Dzień Babci i Dziadka 2024
  • Zestaw piśmienniczy – klaska gatunku gadżetów reklamowych, jeżeli w zestawie do notesu dodamy zestaw piśmienniczy, to jest to kompletny i bardzo praktyczny prezent, który wiele osób używa codziennie.
  • Notes jako wszechstronny produkt przyozdobiony logo firmy.  Notesy są praktycznym prezentem, który może być używany do zapisywania ważnych informacji, planów czy notatek. Mogą być wykorzystywane do prowadzenia dziennika, listy zakupów, czy zapisywania ważnych dat.
  • Torba na zakupy – torby na zakupy są uniwersalnym prezentem, który może być używany w różnych sytuacjach – nie tylko podczas zakupów spożywczych, ale także na spacery czy podróże.
  • Grzebień bambusowy – jeżeli szukasz gadżetu, który jest jednocześnie uniwersalny i ponadczsowy postaw na grzebień! Oprócz branży fryzjerskiej czy ktoś jeszcze wręcza grzebień z logo firmy jako gadżet reklamowy? Uwierz nam, że warto zastanowić się nad tym produktem!
Gadżety na Dzień Babci i Dziadka 2024

Dlaczego warto umieścić swoje logo na gadżetach na Dzień Babci i Dziadka?

Umieszczenie swojego logo na gadżetach ma wiele korzyści zarówno w kontekście marketingu, jak i budowania świadomości marki.

  • Dostarczanie klientom gadżetów z Twoim logo zwiększy ich lojalność. Kiedy klienci otrzymają od Twojej marki coś wartościowego, prawdopodobnie poczują się bardziej doceniani, co może wpłynąć na ich decyzję o powrocie do Twojej firmy.
  • Używanie markowych przedmiotów w miejscach publicznych, takich jak noszenie w miejscach publicznych torby z logo, zwiększa widoczność Twojej marki, szczególnie na zdjęciach publikowanych w mediach społecznościowych.
  • Gadżety z logo są stosunkowo tanie w produkcji, a jednocześnie mogą przynieść długotrwałe korzyści. To inwestycja, która może przyciągnąć uwagę i pozostać w świadomości klientów przez długi czas.

Nie wiesz na jaki kalendarz się zdecydować? Napisz do nas!