Upominki firmowe

Upominki firmowe

Upominki firmowe to nie tylko przedmioty codziennego użytku z logo Twojej firmy, to także potężne narzędzie marketingowe i gest docenienia. Takie prezenty pozwalają budować relacje z klientami, partnerami biznesowymi i pracownikami, a także promować swoją markę. Gdy zbliża się koniec roku, warto pomyśleć o przygotowaniu takich prezentów dla swoich pracowników i kontrahentów.

Kreowanie świadomości marki

Wykorzystując upominki firmowe, masz możliwość skutecznego promowania swojej marki. Praktyczne gadżety z Twoim logo są nieodzowną częścią życia Twoich klientów i partnerów biznesowych. To codzienne przypomnienie o Twojej firmie, pomagające zwiększyć świadomość Twojej marki.

Personalizacja Logo

Jednym z najważniejszych aspektów upominków firmowych jest personalizacja logo. To właśnie sprawia, że ​​prezenty są wyjątkowe i łączą je ściśle  z Twoją firmą. Dzięki personalizacji prezenty stają się niepowtarzalne i osobiste, rozpoznawalne w oczach obdarowanej osoby.

Upominki firmowe

Upominki firmowe jako gest docenienia

Zbliżający się koniec roku to idealny moment, aby pomyśleć o upominkach firmowych. Dla Twoich pracowników i kontrahentów mogą to być nie tylko gadżety reklamowe, ale przede wszystkim wyraz Twojego uznania. Taki gest docenienia stanowi ukłon w stronę tych osób, które przyczyniły się do sukcesów Twojej firmy.

Upominki firmowe

Pakiet gadżetów reklamowych

Na takie okazje polecamy wybrać zestaw gadżetów reklamowych, a jeśli masz wystarczająco czasu to zastanowić się nad dopasowaniem danego zestawu do kontrahenta. Z pewnością będzie to lepsze i bardziej użyteczne niż gotowe zestawy prezentowe dla wszystkich bez względu na rodzaj relacji. W takim przykładowym zestawie może znaleźć się:

Poniżej przedstawiamy kilka gotowych zestawów z gadżetami, które być może zainspirują Cię do stworzenia własnego

  • I zestaw: notes z długopisem, pendrive, smycz reklamowa, kubek.
  • ll zestaw: ładowarka przenośna, etui na paszport, breloczek do kluczy, długopis z logo.
  • lll zestaw: kubek termiczny, notes z długopisem, podkładka pod myszkę, piłka antystresowa
  • IV zestaw: notes z długopisem, kubek, breloczek, podkładka pod kubek
  • V zestaw: notes z długopisem, karteczki samoprzylepne, podkładka pod myszkę, pendrive

Nie masz pomysłu na zestaw? Napisz do nas dla kogo ma on być, a my zajmiemy się resztą!

Katalog gadżetów reklamowych

BLUE COLLECTION

Katalog gadżetów reklamowych

ROYAL DESIGN

Katalog gadżetów reklamowych

MORE THAN GIFTS

Katalog gadżetów reklamowych

VOYAGER

Upominki firmowe

Podsumowanie

Upominki firmowe z personalizacją logo stanowią doskonały sposób na wzmocnienie relacji z klientami, partnerami biznesowymi oraz pracownikami. To także skuteczna forma promocji marki i gest docenienia, szczególnie w kontekście zbliżającego się końca roku. Upominki te nie tylko pozostają w pamięci obdarowanych, ale także wpływają na ich lojalność, co przekłada się na sukces biznesowy.

Nie wiesz na jakie gadżety reklamowe się zdecydować? Skorzystaj z naszego doradztwa!